Одна з громад Тернопільщини отримала відзнаку конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Шумська об’єднана територіальна громада отримала спеціальну відзнаку конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році за ефективне впровадження бюджету участі у тематиці конкурсу «Влада та громада: інформування, діалог, участь

Церемонія нагородження відбулася 16 жовтня у м. Києві.

Конкурс організовано Міністерством розвитку громад та територій України разом із Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

«Шумська громада неодноразово отримувала нагороди за бюджет участі: у листопаді 2019 року відзначено спеціальною нагородою «За найкращу роботу з залучення громадян» від партнерів Програми «DOBRE», – кажуть у пресслужбі ОТГ.

«Конкурс показав, що задачі, які стоять перед місцевим самоврядуванням мають позитивні результати. Тому ми й надалі його будемо проводити. Нам важливо візначати тих, хто досягає найкращих результатів у своїй діяльності», — відзначив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

До речі, Шумська громада вдруге стала переможцем конкурсу, оскільки у 2019 році отримала диплом ІІІ ступеня за реалізацію молодіжної ініціативи: створення творчої майстерні «ART-Box».

 

 

о.р.


Джерело | Шумська ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська