Одне з міст Тернопільщини знайшло собі побратима з-за кордону

Чортків і латвійське Талсі стануть містами-побратимами. Рішення прийматимуть одночасно міські ради обидвох міст у червні.

Про це домовилися очільник Чортківської громади Володимир Шматько та голова Талсійської повітової ради Сандра Петерсоне.

«Ми будемо раді співпрацювати із вами! Сподіваємось, що спільно зможемо вирішувати і наші, і ваші проблеми. Ми сповна відчуваємо вашу біль, біль всієї України. Багато розмовляємо з українцями, котрі, тікаючи від війни, приїхали до Латвії, допомагаємо, чим можемо. Наш латвійський народ свого часу теж переживав такі важкі часи. І рани досі не загоїлись. Але те, що творять російські війська в Україні – просто розуму незбагненно… Тому ми з вами, українці!», – зауважила голова Талсійської міської повітової ради Сандра Петерсоне.

Наразі містами-побратимами Чорткова є Лежайськ, Завадське, Добродзень, Корчина, Тарнобжецький повіт (всі – Польща), Безьє (Франція).

Міста-побратими співпрацюють в різних сферах: культурі, освіті, економіці, екології, туризмі, житлово-комунальному господарстві. Вони обмінюються досвідом, культурною та історичною спадщиною, проводять спільні виставки і змагання, допомагають один одному у скрутні часи.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська