Олімпійський урок #beaktive в Перемилівській ЗОШ зібрав відомих спортсменів Тернопілля

Олімпійський урок #beaktive відбувся на стадіоні Перемилівської ЗОШ. Розпочався захід з урочистого параду, запуску кульок кольорів олімпійських кілець та розминки з олімпійцями. Урок проводила вчитель фізичної культури Ольга Загородна. Олімпійським послом заходу була стипендіат НОК, представниця дзюдо Іванна Попадюк, яка показала майстер-клас із цього виду спорту. Також були присутні на цьому святі спорту представники важкої атлетики – учасниця Олімпійських Ігор в Афінах, рекордсменка світу Вікторія Шаймарданова, бронзова призерка Юнацьких Олімпійських Ігор в Пекіні Софія Ковальська, дворазова чемпіонка Європи МСМК Наталія Троценко.

Діти почули розповіді спортивних знаменитостей про їхні спортивні здобутки, учасники заходу робили спільні фото зі спортивними гостями та брали автографи на пам’ять.

 

В ході дійства стадіон було розділено на 6 спортивних зон, де відбувалися естафети, майстер-класи з важкої атлетики та дзюдо, проходили випробування з перетягування канату, поєдинки з тенісу та футболу.

Учні дізнались про те, скільки необхідно докласти зусиль і важкої щоденної праці для того, щоб завоювати медаль, особливо олімпійську. На завершення свята учні утворили з кольорового диму фігуру олімпійський кілець та всі учасники були нагороджені атрибутикою Національного олімпійського комітету України.


Джерело | управління фізичної культури та спорту ТОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська