Оперативна інформація про хворих на COVID-19 в лікарнях Тернополя

Станом на 10.00 31 березня, у Тернопільській лікарні швидкої допомоги станом на 10 годину 31 березня перебуває 5 хворих на COVID-19. Це 1 – житель міста Заліщики, 3 – жителі Монастириського району, 1 житель села Острів Тернопільського району.

В Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 31 березня на лікуванні перебуває 7 пацієнтів з підтвердженим COVID-19

🔰В інфекційному відділенні – одинадцятирічна дитина та її мама з Монастириського району.
🔰Ще двоє дітей 13 і 14 років та їх мама, хворих на COVID-19 з Монастириського району
🔰Також в реанімаційному відділенні лікарні проходить лікування дитина, якій 1,5 роки, з Кременецького району та її мама. У них підтвердили COVID-19.


🔹Від початку епідемії коронав
ірусу в Україні підтверджено 2 випадки COVID-19 серед жителів Тернополя.
🔹Двоє чоловіків з Тернополя – 55 і 62 роки, в яких підтвердили COVID-19, знаходяться на амбулаторному лікуванні. Медики обстежили людей, які контактували з ними, COVID-19 – не виявили.

Станом на 10 годину 31 березня в Тернопільській міській лікарні №3 на ізоляції перебуває троє тернополян контактних з хворими на COVID-19.

🔹 393 тернополян перебуває на самоізоляції

Повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська