Оперативна інформація щодо проведення моніторингових обстежень дотримання карантину на Тернопільщині

Спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові дослідження та позапланові заходи державного контролю на підконтрольних об’єктах щодо дотримання ними санітарних норм в умовах карантину.
За минулий тиждень на території області перевірили 29 закладів дошкільної та 25 закладів середньої освіти. Порушень не виявили.
Спеціалісти Держпродспоживслужби спільно з представниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжують перевіряти магазини, заклади громадського харчування, салони краси та перукарні, студентські гуртожитки, торгово-розважальні центри та об’єкти водозабезпечення. Із 432 перевірених об’єктів, порушення виявили на 46-ти. Всього склали 20 протоколів про порушення карантинних заходів при COVID -19 за ст. 44-3 КУпАП.
Нагадаємо, з початку оголошення карантину по COVID-19 фахівці Держпродспоживслужби перевірили та здійснили 17413 моніторингових візитів на підконтрольні об’єкти, де виявили 3183 порушень, склали 515 адміністративних протоколів за виявлені порушення та 3992 приписів.


Джерело | ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська