Оперативні дані міського оперативного штабу щодо захворюваності на COVID-19 у Тернополі

Відповідно до оперативних даних Тернопільського міського штабу, за останню добу в Тернополі підтверджено 43 нових випадки COVID-19 та 1 летальний випадок.

Загалом від початку карантину у місті зафіксовано 4241 випадок захворюваності на коронавірусну інфекцію, понад 2500 осіб одужало та, на жаль, є 41 летальний випадок. Станом на 7 жовтня у лікарнях Тернополя на стаціонарі перебуває 150 тернополян з діагнозом «COVID-19», розгорнуто 321 ліжко-місце.

  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 74 хворих на коронавірус. 15 пацієнтів перебуває на кисневій підтримці через маску або на кисневому концентраторі, 3 людей підключені до апарату ШВЛ.
  • У Тернопільській міській дитячій лікарні – 20 хворих з підтвердженим COVID-19 (10 тернополян і 10 жителів області), з них 12 дітей і 8 дорослих, 11 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 53 хворих на коронавірус (38 – це жителі Тернополя),  20 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску або на кисневому концентраторі, 10 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській лікарні №2 – 43 хворих з підтвердженим COVID-19 (33 – жителі Тернополя), 15 хворих перебувають на кисневій підтримці через маску або на кисневому концентраторі, 2 пацієнтів підключені до апарату ШВЛ, 7 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.

Як наголосив начальник відділу охорони здоров’я і медичного забезпечення Василь Даньчак, у Тернополі спостерігається позитивна тенденція до зниження захворюваності на COVID-19, є достатній показник тестувань (виконується норма у 3 рази вища, від рекомендованої) та становить 75,5%, а також у Тернополі є низький показник летальних випадків (0,9%) в той час, як по Україні він – понад 2 %.

Зважаючи на ці показники, Тернопіль уже впродовж двох тижнів відповідає вимогам чотирьох національних критеріїв та не може перебувати у «червоній» зоні.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська