Освітлення, стадіони, температурна рамка – на Громадський бюджет Тернополя вже подано 16 проєктів

Станом на 17 вересня на участь у «Громадському бюджеті 2021» жителі Тернопільської міської територіальної громади уже подали 16 проєктів.

Ініціативні тернополян хочуть залучити кошти на комплексну модернізацію території біля шкіл №26 та №27, встановлення рамки для вимірювання температури та перевірки наявності металевих предметів для відвідувачів поліклініки міської лікарні №2, проведення ремонту під’їзних шляхів до лікарні швидкої допомоги, встановлення системи відеоспостереження на території ЗОШ №18 та сучасного вуличного освітлення на вул. Ю. Словацького.

Більшість поданих проектів стосується облаштування спортивних майданчиків та міні-стадіонів, облаштування ігрових зон з гумовим покриттям, встановлення вуличних тренажерів та ін.

«Прийом проєктів триває до 30 вересня. На реалізацію ідей, які найбільше підтримають жителі громади, з місцевого бюджету буде спрямовано понад 15,5 млн грн», – розповіли у Тернопільській міській раді.

 

о.р.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська