Паралімпієць з Тернопільщини Тарас Радь став одним з кращих на чемпіонаті світу з лижних перегонів

Національна паралімпійська збірна України успішно завершила чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону.

У заліку збірної – 26 медалей, зазначили у Національному комітеті спорту людей з інвалідністю.

На чемпіонаті одним з найкращих став спортсмен з Тернопільщини Тарас Радь. Паралімпієць здобув 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону успішно завершила змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, які відбулись в Естерсунді, Швеція. У прикінцевий день, 29 січня, спортсмени здобули ще 2 високі нагороди в лижних перегонах – естафетах (відкрита та змішана, 4х2,5 км) – срібну та бронзову медалі.

«За 7 днів змагань у доробку українських паралижників та біатлоністів – 26 медалей, 5 з яких золоті, 8 срібних та 13 бронзових і друге місце за загальною кількістю нагород», – зазначили у комітеті.

Мітки: , , ,