Перед судом постане держреєстратор з Тернопільщини, підозрюваний у хабарництві

Слідчі-детективи Тернопільської поліції скерували до суду справу щодо державного реєстратора, якого піймали на хабарі.

«Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективів) ГУНП в Тернопільській області скерували до суду обвинувальний акт щодо 39-річного жителя Гусятина, котрому оголошено підозру у порушенні частини 1 статті 368 ККУ», – повідомили у пресслужбі поліції області.

У ході досудового розслідуванняя встановлено, що посадовець, обіймаючи посаду державного реєстратора однієї з сільських рад Чортківського району, не гребував незаконними «заробітками».

«На прохання одного з жителів району про реєстрацію права власності на нежитловий будинок, службовець, усвідомлюючи, що уповноважений самостійно приймати рішення за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації, став переконувати прохача, що готовий безперешкодно оформити всі належні документи, але за винагороду – 400 американських доларів», – розповіли у пресслужбі.

Поліцейські  задокументували факт отримання неправомірної вигоди. Посадовця затримали у його службовому кабінеті, коли той вже тримав у руках одинадцять тисяч гривень неправомірної вигоди.

Згідно санкцій інкримінованої статті зловмисникові загрожує до чотирьох років позбавлення волі.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська