Перестали робити тести і лікарі не вийшли на роботу. У Монастириськах спалах коронавірусу

За словами Володимира Данилюка, голови Монастириської районної ради, сьогодні ситуація зі спалахом коронавірусної інфекції під контролем. 

Та судіть самі, перший хворий з Ковалівки був зареєстрований 23 березня, сьогодні 29 березня – 44 хворих особи, з них 24 медики.

Далі, від вчора і до ранку 30 березня у Монастириськах перестали робити тести на коронавірус.

Офіційна версія провести дезинфекцію лабораторії, неофіційна Володимир Данилюк дав вказівку Стефанії Підгірній, головному лікарю не робити тести два дні, щоб не псувати статистику.

Новина наступна – сьогодні у Монастириську на роботу у районну лікарню не вийшли частина медиків, лікарі починають більше хворіти і у них піднімається температура, тому медики залишаються вдома.

Думаю хворобу у районі подолано та локалізовано, адже не роблять тестів, то немає хворих, немає медиків, то і не буде кому лікувати!!!!!

Детальніше у відео місцевого жителя та активіста, який кожен день перебуває у районній лікарні Олександра Сидоришина, пишуть Тернополяни.

https://www.facebook.com/groups/637407403710897/permalink/639953646789606/

 

 


Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська