Перший ювілей відзначає сьогодні Великогаївська ОТГ

Сьогодні, 22 грудня, День народження Великогаївської об’єднаної територіальної громади, адже саме цього дня 2015 року депутатами сьомого скликання Великогаївської сільської ради було розпочато свою діяльність та прийнято перші важливі рішення.

З нагоди першої «круглої» річниці жителів громади привітав її голова Олег Кохман.

«Розвиток громади проходить невпинно, з кожним  днем. Завдяки нашим спільним зусиллям громада мужніє і змінюється на очах. Звісно не всі задумані плани вдалося реалізувати та сподіваюся з Божою допомогою та разом із депутатським корпусом, старостами, суб’єктами господарювання та жителями громади ми їх реалізуємо», – каже він.

Сільський голова Великих Гаїв побажав усім жителям громади доброго здоров’я, щастя і благополуччя, єдності і цілеспрямованості, достатку та невичерпної енергії на добрі справи й на благо Великогаївської ОТГ: «Разом ми сила, і тільки разом ми зможемо подолати труднощі і розбудувати ще краще нашу рідну громаду та Україну».


Джерело | Великогаївська ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська