Петро Порошенко представив команду Європейської Солідарності на Тернопільщині

П’ятий Президент України Петро Порошенко представив у Тернополі команду, яка балотуватиметься у місцеві ради на прийдешніх виборах.
“Наша команда на Тернопільщині має людей, яких потребує Україна: патріотичних, професійних, небайдужих. Саме вони здатні захистити наше європейське майбутнє”, – зазначив Петор Порошенко.
Це Степан Барна – Голова Тернопільської територіальної організації партії «ЄС», Голова Тернопільської обласної державної адміністрації 2015-2019 рр., впевнений лідер з багаторічним досвідом роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Це відповідальний управлінець, який на посаді голови ОДА зумів перетворити Тернопільську область з депресивної на успішну та з багатьма можливостями.
Це Тарас Юрик – Голова Асоціації футболу в Тернопільській області, Народний депутат України 2014-2019 рр. Людина, яка вміє об’єднувати навколо себе однодумців, яка є лідером, бо вміє брати на себе відповідальність. Будучи народним депутатом завжди дотримувався державницьких позицій.
Це Ольга Поляк – Директорка ЗОШ І-ІІІ ст. с.Потутори, Депутатка Тернопільської обласної ради. Справжня, патріотична та досвідчена. Відповідальна та віддана своїй справі та своєму краю. Ольга Поляк – це командна людина, яка знає і вміє працювати, про що свідчить її діяльність на посаді директора школи у селі Потутори Бережанського району. Діюча депутатка Тернопільської обласної ради.
Це Любомир Білик – Директор Чортківського державного медичного коледжу. Людина з багаторічним управлінським досвідом, яку знають, поважають і якій довіряють. Роками виховуючи покоління медиків, наголошує жити і працювати по-совісті, віддано любити свій край і працювати на його благо. Успішний керівник Державного Чортківського медичного коледжу, депутат Тернопільської обласної ради.
Це Ірина Скакальська – Завідувач кафедрою, професор Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка. Ірина Скакальська – людина з багаторічним викладацьким досвідом, професор. Активна та смілива, представниця «Жіночого крила «Європейської Солідарності» в Кременецькому районі.
Віктор Овчарук – відомий український лікар, кандидат медичних наук, який балотується на посаду Тернопільського міського голови. Це людина, яка зробить все, щоб ми жили в комфортному місті, де були б захищені наші діти і наші батьки.
Сьогодні – не час спостерігати збоку. Час діяти і приймати відповідальні рішення. На рівні кожного міста і кожної громади. І, звісно, на рівні Тернополя, який має стати прикладом для всієї України.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська