Під час карантину ремонт Гаївського мосту в Тернополі не припиняють

Під час карантину на Гаївському мосту в Тернополі працівники фірми-підрядника вже облаштували вісім буронабивних паль та залили бетонну підошву. Про це повідомив начальник відділу технагляду міської ради Олег Вітик.

“Зі сторони вулиці Довженка пробурено 8 буронабивних паль, облаштовано “тілобудову” моста. Зараз йде армування тіла опорної частини будови. Після влаштування армованого каркасу, буде зроблена опалубка і монолічення цієї частини. Так само зроблять з іншого боку. Коли всі частини будуть завершені, тоді заливається розподільча плита на повний міст. І це будуть завершені роботи по прогонній частині моста. Залишаться перехідні частини з вулиці Довженка і з вулиці об’їзної, це зворотня засипка, влаштування дорожніх перехідних плит”, – каже Олег Вітик. Він запевняє, що ремонт мосту мають завершити відповідно до встановленого терміну – до 1-го вересня.

Загальна вартість проєкту – понад 205 мільйонів гривень. Ці гроші щороку виділяють з міського бюджету. У 2020 році з міського бюджету на ремонт виділили 25 мільйонів гривень, – повідомив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська