Підбили підсумки Всеукраїнської акції «Серце до серця» на Тернопільщині

1 593 138,69 або (1,6) млн. грн. зібрано на кардіореанімаційне медичне обладнання для дитячих лікарень країни у рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця». Про це повідомили в управлінні сім`ї і молоді обласної державної адміністрації.

Зокрема, на Тернопільщині зібрали понад 140 тис. грн.

«Нетрадиційна акція відбулась без будь яких звиклих для нас яскравих подій, але ми радіємо, що навіть в таких складних умовах карантину та пандемії, нам все ж таки вдалося провести наш щорічний збір коштів, – запевняють організатори. – Наступна наша дія – це закупівля медичного обладнання у дитячі лікарні для діагностики та лікування діток з вадами серця, в розрізі відповідно до суми коштів, зібраних у кожній області».

Організатори акції щиро дякують всім, хто долучався до ініціативи.

Нагадаємо, «Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 14 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції. За цей час зібрано 41 млн. грн.та оснащено новим обладанням 50 медичних закладів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська