Підприємці передали Лановецькій районній лікарні апарат штучної вентиляції легень

Апарат штучної вентиляції легень вручив днями Лановецькій районній лікарні генеральний директор “Волочиськ-Агро” Володимир Турчинець. Окрім апарату, головному лікарю КНП “Лановецька центральна районна лікарня” Омеляну Гульку передали речі першої необхідності — захисні маски, халати та рукавиці.
“Сьогодні ми тут за дорученням генерального директора агрохолдингу “Астарта-Київ” Віктора Іванчика для того, щоб внести маленьку часточку у боротьбу з коронавірусною інфекцією. Усім нам зараз треба бути трохи добрішим, не панікувати та допомагати один одному”, – зауважив Володимир Турчинець, вручаючи подарунок.
Василь Бадищук, голова Лановецької РДА, подякував за допомогу представникам “Волочиськ-Агро” та відмітив готовність району до співпраці.
Звернувся до благодійників і міський голова Ланівців Роман Казновецький: “Радію, що орендарі нашої землі допомагають нам та завжди готові співпрацювати із владою. Дуже хочеться, щоб цей апарат не пригодився і всі були здорові, але ми бачимо, що ситуація загострюється, тож він може врятувати не одне життя”.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська