Підприємство в Теребовлі збирає обрізані гілки з дерев на переробку

Весна – пора активних робіт із благоустрою. Прибирають і особисті домогосподарства й  території загального користуванння. Багато хто вдається в цей час до спалювання рослинних залишків й обрізаних гілок. Але це шкідливо як для здоров”я, так і для навколишнього середовища.

Аби не наражати жителів Теребовлянської ОТГ на небезпеку КП “Теребовля” готове забрати обрізані гілки дерев на переробку. Про це повідомили на сайті громади.

“Закликаємо “пожертвувати” гілля, обрізане вами біля дому чи установи – комунальному підприємству, яке має дробарку і може перетворити непотрібне гілляччя на деревну щепу – матеріал для опалювання шкіл та садочків. Щоб замість тиждень-два задихатися цілим містом – заготовити безкоштовне паливо нашим дітям, – йдеться у повідомленні.

Щоправда, місцеве комунальне підприємство не зможе забирати у кожного гілки з-під дому. Тому влада просить жителів  домовлятися із сусідами та заздалегідь замовляти транспорт (комунальний або будь-який інший). Зібране радять везти на КП “Теребовля” за адресою вулиця Січових Стрільців, 63 (біля Територіального сервісного центру МВС).

Фото з сайту Теребовлянської ОТГ.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська