Поліцейські Тернопільщини відзначають сьогодні своє професійне свято

4 липня Національна поліція України святкує п’яту річницю від дня створення.

«Створення Національної поліції – один з важливих кроків до прогресивних змін у нашій державі».

На цьому наголосив очільник обласної ради Віктор Овчарук з нагоди Дня Національної поліції та 5-річчя створення відомства.

Урочистості відбулися напередодні професійного свята, у приміщенні Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області.

«Від себе особисто та усього депутатського корпусу щиросердно вітаю Вас із професійним святом! Стояти на сторожі справедливості, законності та безпеки громадян – така місія вашої професії. Вона складна, ризикована та небезпечна, водночас і відповідальна. Нелегкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, сміливості, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви та самовіддачі, – зазначив Віктор Овчарук.

Особливу подяку голова облради висловив тим правоохоронцям, хто мужньо захищав суверенітет та територіальну цілісність України на сході нашої держави, хто оберігав громадський порядок на лінії розмежування.

Голова обласної ради нагородив поліцейських відзнаками та цінними подарунками.

Нагадаємо, 4 липня, рівно п’ять років тому на чергування у Києві заступили перші патрульні поліцейські.

Редакція “обласТі” приєднуєднується до святкових вітань!

Як повідомляли раніше, В ОДНІЙ З ГРОМАД ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ЗАПРАЦЮВАЛА ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська