Поліцейський врятував 13-річну мешканку Тернопільщини

Неповнолітню дівчинку без супроводу дорослих, яка йшла узбіччям дороги, помітив інспектор-кінолог. Поліцейський не залишився байдужим,  зупинився, аби з’ясувати у дитини, чи не потребує вона допомоги.
Юну мандрівницю виявив інспектор Кінологічного центру ГУНП в Тернопільській області Андрій Заяць. У правоохоронця 20 липня був вихідний, увечері він повертався від батьків зі Збаража  в Тернопіль. На дорозі поблизу райцентру помітив самотню дівчинку. Поліцейський вирішив зупинитися та з’ясувати, куди прямує дитина.
Побачивши незнайомця, школярка спочатку злякалася та розплакалася. Проте, коли чоловік представився і  показав їй службове посвідчення, заспокоїлася. Розповіла, що проживає в Тернополі і пішла з дому після сварки з батьками. Хотіла пішки дійти до бабусі, яка мешкає в Лановецькому районі. На щастя, з дитиною не трапилося ніякого лиха.
Неповнолітню втікачку поліцейський доправив до  обласного центру. Там її пошуками уже активно займалися правоохоронці, за допомогою до котрих звернулася стурбована мати.
Поліцейські провели профілактичну бесіду з батьками дитини.
Це вже не перший випадок, коли правоохоронець рятує людське життя. У січні 2019 року він разом зі своїм чотирилапим помічником Альфом розшукав у лісі зниклого мешканця Монастириського району. Керівництво Нацполіції краю неодноразово відзначало поліцейського за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлену мужність та професіоналізм.

Мітки: , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська