Пологи відтепер можливо прийматимуть лише в центрі “Мати і дитина”

В Україні затвердили новий перелік закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом. Зміни торкнулися й Тернопільщини. Про це розповідає інтернет-видання “Тернополяни”.

Так, відповідно до Розпорядження Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка «Про визначення переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», у Тернопільській області пацієнтів з коронавірусом лікуватимуть у семи медзакладах. До цього списку увійшли:

Заліщицька центральна районна лікарня;

Кременецька опорна лікарня;

Тернопільська міська комунальна дитяча лікарня;

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги;

Тернопільська комунальна міська лікарня № 2;

Чортківська центральна міська лікарня;

Тернопільський регіональний фтизіопульмунологічний медичний центр.

За інформацією спеціаліста ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», у закладах охорони здоров’я області, які включені до установ, що надають допомогу пацієнтам з COVID-19, на певний період змінюється режими та умови роботи. Це пов’язано із тим, що такі лікарні не можуть надавати медичну допомогу пацієнтам без COVID-19, оскільки коронавірус має високу контагіозність.

Відтак, судячи із зазначеного списку, ймовірно, відтепер пологи у Тернополі прийматимуть лише у перинатальному центрі «Мати і дитина». Адже Тернопільськакомунальна міської лікарні № 2, у якій також є пологове відділення, визначена для госпіталізації ковідних хворих.

Важливо, що для забезпечення унеможливлення розповсюдження ковіду, управління охорони здоров’я має підписати наказ про маршрут пацієнта і довести всі заклади до відома.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська