Помер довголітній викладач Тернопільського педуніверситету

У шестидесятирічному віці пішов з життя лікар, педагог, доцент кафедри фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності Тернопільського національного педагогічного університету Валерій Сергійович Грушко.

«Колеги та студенти поважали Валерія Сергійовича, цінували його гумор та оптимізм. Кафедра ортопедагогіки та фізичної терапії, факультет фізичного виховання та весь університет глибоко сумує з приводу передчасної смерті Валерія Сергійовича Грушка та висловлює щирі співчуття його родині, учням, друзям та усім, хто знав покійного», – йдеться у некролозі на сайті ТНПУ.

Валерій Сергійович Грушко народився на Тернопільщині. Після закінчення медичного університету працював на Житомирщині кардіологом, начмедом. Захистив кандидатську дисертацію за двома спеціальностями: кардіологія і фармакологія.

Останні 30 років працював в ТНПУ. Отримав відзнаку АПН України за пропаганду культури здоров’я і здорового способу життя, практичну реалізацію науково-методичного забезпечення валеологічної освіти та виховання в Україні. Є автором близько сотні наукових праць, в т.ч. 9 навчальних посібників.

 

 

о.р.


Джерело | ТНПУ ім.В.Гнатюка

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська