Помер колишній міський голова Тернополя Богдан Левків

Відійшов у вічність громадсько-політичний діяч, господарник, колишній міський голова Тернополя Богдан Левків.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

«Сьогодні Україна втратила Великого Українця. Тернопіль втратив свого славного сина. Бог дійсно забирає найкращих», – йдеться у співчутті міського голови Тернополя Сергія Надала.

Богдан Євгенович був одним з лідерів боротьби за незалежність у 80-х початку 90-х років 20 століття на Тернопіллі. Він показував приклад та надихав молодь, як треба любити Україну.

«Богдан Левків був справжнім патріотом України, одним з тих, кому ми завдячуємо українською незалежністю», – кажуть в мерії.

Богдан Євгенович очолював Тернопільську міську раду з 2002 по 2006 роки. До цього, з 1998 – був секретарем Тернопільської міської ради.

«Каденція Богдана Євгеновича на посаді міського голови припала на складний період, були успіхи й прорахунки. Але кожен тернополянин підтвердить істину: «Для Богдана Левківа Тернопіль був понад усе». Він жив і працював для Тернополя. Все своє життя поклав на те, щоб зробити наше місто і суспільство кращим», – цитуємо текст співчуття з сайту міської ради.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська