Помер колишній завідувач кафедри одного з університетів Тернополя

На 77-у році життя помер колишній завідувач кафедри Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Пундик Андрій Володимирович.

«Ректорат, колектив кафедри фізики, увесь професорсько-викладацький склад з глибоким смутком сприйняли звістку про відхід у вічність колишнього співробітника кафедри — завідувача кафедри ТНТУ ім. І. Пулюя 1984-89 рр., к.ф-м.н., доцента Пундика Андрія Володимировича (19.01.1944 – 03.05.2021)», – йдеться у некролозі на сайті вишу.

Життя Андрія Пундика обірвалося 3 травня 2021 року після тривалої хвороби.

Андрій Володимирович почав працювати на кафедрі фізики в 1974 році та був одним з тих, хто формував кафедру фізики в університеті.

Визнаний вчений в галузі квантової теорії твердих тіл, беззаперечний авторитет у науково-методичних питаннях, він завжди користувався повагою колег та студентів.

«Тернопілля буде пам’ятати його також і як одного із засновників Тернопільського товариства творчої молоді «Відродження». Відійшовши від активної наукової та викладацької діяльності через хворобу, Андрій Володимирович продовжував цікавитися життям кафедри та залишався нам колегою та порадником», – кажуть співробітники університету.

Похорон відбудеться 5 травня о 11:30 в Домі печалі (вул. Микулинецька, 27).


Джерело | ТНТУ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська