Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Померла багаторічна заступниця директора Тернопільської міської бібліотеки

Трагічна новина для Тернопільщини. Померла багаторічна заступниця  директора Тернопільської міської ЦБС Аліна Сологуб.

Скорботну звістку повідомили у Тернопільській ЦБС.

Після закінчення вузу, Аліна Анатоліївна прийщла працювати у бібліотечну галузь Тернополя. З посади  бібліотекаря  перейшла на посаду завідувачки бібліотекою, а пізніше багато років поспіль обіймала посаду заступника директора Тернопільської міської ЦБС з основної діяльності.

 Завжди завойовувала симпатії колег своїм професіоналізмом,  умінням домовлятися, розуміти людей та налагоджувати тривалі, міцні стосунки ,засновані на взаємній довірі та доброзичливому відношенні. Тому вона завжди мала багато друзів, колег. Крім цього, її відрізняла – висока внутрішня культура, визначні моральні якості та особиста порядність. Ми всі знали Аліну Анатоліївну як людину неабияку, розумну та інтелігентну, – згадують колегу у дописі. – У такі сумні хвилини завжди сильніше помітні якості особистості людини, що пішла, і гостріше відчувається те,  ким вона була, значимість того, що зробила.

Вона  багато зробила для розвитку нашої організації, для зміцнення її позицій у галузі. ЇЇ відповідальність і чуйна, щира турбота про людей назавжди залишили слід у наших серцях.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська