Померли з голоду чи принесли себе в жертву: подробиці смерті трьох жінок у Тернополі

Наприкінці жовтня Тернопіль та Україну шокувала новина, коли у власній квартирі в файному місті на вулиці Братів Бойчук 9, кв. 29 було знайдено трупи – 78-річної матері та її 50-річної дочки, друга 55-річна дочка лежала поряд з родичками та ще дихала. 

Двох жінок направили у морг, а третю, яка чудом вижила – 55-річну Любов Козіцьку у лікарню – за 5 днів жінка також померла.

Та, сусіди стверджують, що тернополянок погубив не голод, адже в квартирі знайшли 13 тисяч гривень, а секта. Про це в сюжеті “Надзвичайних новин“.

“Вони якоїсь віри були. Тому що я чула не раз, приходила субота – вони там співали завжди. Там сходились. Але це було вже давніше, не зараз було вже, – пригадує Марія Іванівна, сусідка померлих.

Рідні загиблих про участь у секті не заперечують, але відмовляються давати коментарі, натомість сусіди розповіли, що жінки були в секті Мунтяна, і не померли з голоду, а так би мовити пожертували себою заради цієї віри.

“Вони зв’язалися з тим Мунтяном. Тут живе близька родина і сестра одна, друга, і вони затягали їх до себе, до тої віри. Але ніхто із родини не хотів туди іти, бо вони знали, що це за віра, і який результат може бути. Тому що він зомбував усіх, – каже Марія Яриняк, яка знала сім’ю загиблих.

Тепер сусіди точно впевнені, троє жінок не просто померли з голоду, а цілеспрямовано принесли себе в жертву. До цього, начебто, вони ретельно готувалися. Старша донька звільнилася з роботи, потім вони винесли з квартири всю їжу – у хаті знайшли з продуктів тільки одну пляшку олії,  зачинилися і тихо чекали на смерть.

“Там знайшли 13 тисяч. Очевидно, вони думали помирати, але залишили тих 13 тисяч, щоб їх похоронили. Це було конкретно сплановано, що вони мають віддати себе Богові. Ніхто їх не зачіпав, не бив, нічого. Це в їх свідомості заклалося те, що їм потрібно померти для Бога”, – відзначає Марія Яриняк.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Усі, хто знав померлих жінок, сподіваються, що поліцейські покарають організаторів небезпечної секти.

До слова, духовний центр «Відродження» — українська сектантська організація, заснована аферистом Володимиром Мунтяном 1997 року після виходу з тюрми.

Частково заборонена, зокрема у Львові.

Налічує 320 філій в Україні, Росії та Білорусі. Організація називає себе церквою харизматичного руху. Переважно діє в Україні, а також у країнах СНД.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська