Понад 5 тисяч вареників наліпили курсанти з Тернополя для українських захисників

Понад п’ять тисяч вареників зліпили курсанти Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою для українських захисників, які виконують завдання в операції Об’єднаних сил.

Як інформує Юрій Кульпа, 45 осіб ліпили вареники аж два дні. Гостинці передадуть в ООС до Дня Святого Миколая за участі тернопільських добродіїв та головного капелана Донецької єпархії УПЦ Владислава Літвінова, передає сайт “Файне місто”

“Майстри виробничого навчання разом з вихованцями першого та другого курсів спеціальності «Кухар-кондитер», долучилися до благодійної акції, яку не вперше організовують представники громадської організації «Максимівська ініціатива» на чолі з Михайлом Хомишаком. Ліпили вареники два дні сорок п’ять осіб в кухні-лабораторії, яка знаходиться на території навчального закладу. Напередодні, волонтери привезли продукти для приготування вареників, а також посудини для їх зберігання. Гостинці планують передати в ООС до Дня Святого Миколая за участі тернопільських добродіїв та головного капелана Донецької єпархії УПЦ Владислава Літвінова. Начальник коледжу полковник Вадим Ластовицький підтримав ідею почастувати бійців українськими стравами напередодні новорічно-різдвяних свят, а також подякував курсантам та викладачам за сумлінність та старання в добрих починаннях”, – йдеться у повідомленні.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська