Посол Британії вражений децентралізацією в Тернопільській області

Візит Мелінди Сіммонс до нашої області є значущим, адже Тернопільщина демонструє високі показники у питанні децентралізації. Розпорядженням Кабміну в області є 55 адміністративних центрів та затверджено території відповідних територіальних громад.
– Ми забезпечили координацію передачі у комунальну власність територіальних громад усіх об’єктів спільної власності. Станом на жовтень 2021 року прийнято рішення територіальними громадами області щодо надання згоди про прийняття на баланс 1542 об’єктів (99,5%)‼ Утворені територіальні громади в цілому показують стійкі фінансові показники. Власні надходження загального фонду бюджетів громад Тернопільщини за 6 місяців 2021 року (у порівнянні з аналогічним періодом 2020) збільшилася на 24,2%. Середнє значення доходів у розрахунку на 1 мешканця громади по області склало 1630 грн/особу і у 19 громад цей показник вище середнього, – розповідає Володимир Труш.
Для реалізації повноважень громад впродовж 2020-2021 років в області створено 9 ЦНАПів, закуплено 1 мобільний ЦНАП, 4 ЦНАПи області забезпечено станціями з виготовлення паспортних документів та 6 ЦНАПів – станціями із реєстрації транспортних засобів.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська