Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Потрапили в рабство: п’ятеро мешканців Тернопільщини постраждали від работорговців за кордоном

Незаконна трудова міграція – один із основних факторів, що підвищує ризик потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми та сексуальною експлуатацією. У поліції кажуть, щодня працюють над цією проблемою, задля попередження цього правопорушення здійснено чимало заходів.

Попри це, на жаль, є люди, які усвідомлюючи всю небезпеку, все ж ризикують своїм здоров’ям та життям задля поліпшення матеріального благополуччя. За інформацією правоохоронців, цьогоріч до рук работорговців потрапили п’ятеро жителів Тернопільської області.

Щороку тисячі чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми як у себе вдома, так і за кордоном. Саме ця галузь кримінального бізнесу розвивається найбільш стрімкими темпами в світі.

Прагнучи достойно заробляти, українці нерідко стають жертвами торговців людьми, часто надовго потрапляють у трудове рабство.

Всі люди, які потрапили в сексуальне рабство чи в трудову експлуатацію, нами направляються до однієї з міжнародних організацій, де їм надається матеріальна, юридична та психологічна допомога. Тернопільська обласна державна адміністрація надає жертвам торгівлі фінансову допомогу та гуманітарні пакети”, – повідомили у поліції.

У Відділі комунікації поліції області також зазначили, що для дослідження теми трудової міграції в Україні днями у рамках навчальної поїздки до Головного управління Нацполіції Тернопільщини завітала делегація представників ЗМІ країн Балтії та Польщі. Для обговорення цієї теми закордонні гості зустрілися з начальником відділу міграційної поліції Олександром Буняком.

Поліцейський розповів про роботу підрозділу та розслідування злочинів, якими вони займаються – це  торгівля людьми, трудова та сексуальна експлуатація, нелегальна міграції.

“Журналістів цікавило, яким чином на Тернопільщині надають допомогу потерпілим особам та з якими проблемами стикаються поліцейські у своїй роботі під час розслідування злочинів даної категорії.

Вкрай важливо проводити превентивну роботу задля попередження правопорушень, пов’язаних з нелегальною трудовою міграцією. У цьому напрямку ми активно співпрацюємо з громадськими організаціями, проводимо просвітницькі заходи у вищих навчальних закладах», – каже Олександр Буняк.

Іноземні гості подякували начальнику відділу міграційної поліції Тернопільщини за конструктивну бесіду і зазначили, що отримана інформація є цінної для них для дослідження теми трудової міграції в Україні.

Правоохоронці Тернопільщини наголошують, аби не постраждати від работоргівлі, ніколи не варто одразу довіряти незнайомцям, тим більше тоді, коли вони обіцяють мало не «золоті гори». Якщо пропонують аж занадто привабливі умови праці та високу зарплатню, дуже ретельно перевіряйте інформацію, не спокушайтесь одразу на таку пропозицію. Адже саме за нею й приховується трудове рабство, яке в реальності не має нічого спільно з пропонованими вигодами.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська