Потужності Тернопільського обласного лабцентру дозволяють виконувати майже дві тисячі тестів в добу

Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити. Тернопільський обласний лабораторний центр надає цю послугу безкоштовно. Його потужності дозволяють виконувати майже дві тисячі тестів в добу. Результати установа видає впродовж однієї доби. В області закуплено достатню тест-систем. Тому я наполягаю, щоб пацієнтів тестували у лабораторному центрі, а не в приватних клініках.

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

“Для цього, як мінімум, немає підстав, адже в нас є усі необхідні ресурси. Пацієнт не повинен витрачати кошти на послугу (а це близько 1200 грн), яку держава надає за бюджетні кошти. Хто і коли має право пройти тестування, визначено постановою головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка.  Якщо ж вам відмовляють у тестуванні або скеровують у приватні лабораторії, обов’язково звертайтеся у кол-центр (0800 60 20 19) або ж в управління охорони здоров’я ТОДА”, – зазначив Володимир Труш.

Нагадаємо, мобільні бригади, які проводять забір зразків для тестування, та лабораторний центр працюють без вихідних. На постійному зв’язку з пацієнтами повинні перебувати і сімейні лікарі, тому, якщо у вас з’явилися симптоми чи необхідна консультація, не треба чекати понеділка. Ми всі працюємо в режимі 24/7.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська