Повне перекриття Гаївського мосту – фейк

У соціальних мережах поширилася інформація щодо повного перекриття Гаївського мосту. Тернопільська міська рада офіційно інформує – наразі точна дата перекриття шляхопроводу невідома.

Роботи на Гаївському мості тривають. У попередні роки були влаштовані буронабивні палі та проведено бетонування ростверку. Перед тим на цій ділянці відбулося перенесення газо- та електромереж, а також перепідключення нової водопровідної мережі. Тож про виконані роботи та про дату перекриття мосту буде повідомлено на офіційному сайті Тернопільської міської ради згодом.

Нагадаємо, Гаївський шляхопровід тривалий час перебував в аварійному стані. Із 1 травня тут почалися роботи з реконструкції. Оскільки через Гаївський міст проходять міжнародні транспортні коридори, які мають стратегічне значення, реконструкція мосту повинна проводитися як за рахунок місцевих коштів, так і за державні гроші. Проте, від початку ремонту коштів з державного бюджету не надходило, тому всі роботи фінансуються виключно з бюджету Тернопільської громади, – повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Фото з сайту ТМР


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська