Працівники екстреної медичної допомоги на Тернопільщині приймали пологи в автомобілі

Мешканка Шкроботівки, яку транспортували до пологового відділення Лановецької районної лікарні, народила в автомобілі.

У родині це шоста дитина. Як розповідає завідуюча відділенням Шумської підстанції №5 ЕМД Ірина Білоока, бригада екстреної справилася і надала належну допомогу породіллі.

Водночас, наголошують на тому, аби жінки, які мають народжувати, враховували те, що наразі усіх породілль з Шумщини транспортують до Лановець, оскільки Шумська лікарня приймає лише хворих, які мають гострі респіраторні захворювання дихальної системи, у тому числі – з коронавірусною інфекцією. На період карантину хірургічне, приймальне, відділення анестезіології та інтенсивної терапії перепрофільовані для інфекційних недуг.

Звісно, що вагітна не може з точністю до години розрахувати, коли настане час пологів, але знає дату орієнтовно, тому краще не зволікати, а звертатися до медиків завчасно, адже лишень з Шумська до Лановець відстань – 30 кілометрів, а якщо доведеться везти породіллю, для прикладу, з Угорська чи Переморівки? Тому варто враховувати ситуацію, яка є на сьогодні у районі.

Дякуючи злагодженим та професійним діям лікаря Ірини Білоокої, фельдшера Наталії Присяжнюк та водія Андрія Пилипчука, з породіллею та малюком усе добре. Нехай росте здоровим маленький шкроботівлянин, а медпрацівникам – здоров’я, терпіння та енергії.

 


Джерело | Шумськ.інфо

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська