Представники Державного бюро ВООЗ оцінюють готовність медзакладів Тернопільщини для лікування хворих на коронавірус

Другий день поспіль на Тернопільщині перебувають представники Державного бюро ВООЗ. Головна мета візиту – оцінка ситуації в області та готовність медичних медичних закладів, що надають допомогу хворим на COVID-19.  А також –  визначення потреби в спеціалізованому медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту, які необхідні для медзакладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом та з підозрою.

«Ми бачимо, що лікарі працюють, що всі докладають зусилля, щоб постійно контролювати ситуацію. А ми будемо допомагати, наскільки це від нас залежить», – зазначив національний консультант з питань клінічного менеджменту  Державного бюро ВООЗ Юрій Жигарєв.

Як розповіла начальниця управління охорони здоров’я ОДА Ольга Ярмоленко, управлінням розроблено та вжито низку заходів для запобігання ризикам та зменшення ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Тернопільській області та Тернополі.

«Допоки ситуація контролюється, однак, зважаючи, на щоденні ризики та ріст захворюваності, реагування проводимо щоденно, в режимі 24/7. Складно прогнозувати розвиток ситуації з поширенням COVID-19», – зазначила Ольга Ярмоленко.

Крім того, представники Державного бюро ВООЗ готові надати  інформаційну допомогу та підтримки у сфері захисту. Йдеться про надання медзакладам, які визначені для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом та з підозрою, спеціалізованого медичного обладнання (пульсоксиметри, апарати для ШВЛ, концентратори).


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська