Продовжується реалізація державних та місцевих програм підтримки житлового будівництва

Десять сімей за державної підтримки отримали житло у 114-ти квартирному житловому будинку збудованому будівельною організацією  ТОВ „Тернопільбуд” по вулиці Тролейбусна, 4, у місті Тернополі.

Завдяки програмам, які реалізовує Тернопільське регіональне управління Держмолодьжитла у житлове будівництво інвестовано понад 3,7 мільйонів гривень з державного, обласного та Тернопільського міського бюджетів.

 Зокрема, за державною програмою „Доступне житло” збудовано  7 квартир, з яких 3  – для учасників антитерористичної операції та 4 для внутрішньо переміщених осіб, за обласною програмою кредитування молодіжного житлового будівництва збудовано 1 квартиру, та за програмою „Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2018-2020 роки” збудовано 2 квартири.

Успішна реалізація програм стала також можливою завдяки  будівельній організації ТОВ „Тернопільбуд”, яка приймає активну участь будівництві доступного житла та зарекомендувала себе як сумлінний забудовник, надійний і відповідальний партнер, що вчасно та у повній мірі виконує зобов’язання.

 Вітаємо мешканців новобудови та бажаємо щасливого майбутнього у нових оселях!

Нагадаємо, Тернопільське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний  фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” надає консультації щодо отримання підтримки на будівництво житла за адресою: м. Тернопіль, вул. М.Грушевського, 8, кабінет 444, тел. 43-09-78.

 


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська