Профілактика коронавірусу – інформуватимуть роботодавців

В області розпочалися профілактичні заходи з роботодавцями та працівниками задля недопущення інфікування коронавірусом 2019-nCoV на робочих місцях та поширення захворювання серед працівників.

Із 27 лютого фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області в межах своїх повноважень, відвідуватимуть суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та транспорту задля інформування працівників та роботодавців про заходи профілактики інфікування коронавірусом.

Як повідомляють на сайті відомства, основні тези цієї інформаційної кампанії: «Захворів – сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших».

У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря. Керівникам потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись із відпустки або з відрядження з країн, в яких були зареєстровані випадки COVID-19.

Аби вберегтися від зараження радять:

  • Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.
  • Уникайте скупчення людей.
  • Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.
  • Використовуйте захисну маску.

Докладніше – за посиланням http://te.dsp.gov.ua/rozpochato-profilaktychni-zahody-z-robotodavtsyamy-ta-pratsivnykamy-z-metoyu-nedopushhennya-infikuvannya-koronavirusom-2019-nc

Інфографіка з сайту Управління.

Фото з відкритих джерел.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська