Проведення масових заходів в умовах карантину на Тернопільщині: вимоги

Проведення масових заходів в умовах карантину вимагає дотримання низки правил. Їх основна мета – не дати коронавірусній хворобі інфікувати та покласти до лікарень ще більше людей.
Наразі в Україні масові заходи дозволені за різних умов, залежно від рівня епіднебезпеки, в якому перебуває регіон.
▪️ Жовтий рівень:
➖ Масовий захід можна провести лише за умови розміщення не більше однієї людини на 4 кв. метри або наповненості залів не більше ніж на дві третини місць.
➖ Вказані обмеження не будуть застосовуватись, якщо всі учасники та організатори заходу мають документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19 або негативий ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години.
➖ Дотримання маскового режиму – обов’язкове.
▪️ Червоний рівень:
➖ Масовий захід можна провести лише, якщо у всіх учасників та організаторів є документу про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативий ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години.
➖ Дотримання маскового режиму – обов’язкове.
Головна відмінність полягає в тому, часткова вакцинація проти COVID-19 підійде для участі в заході лише на жовтому рівні.
Поширюються ці правила на повнолітніх.
➡️ Детальніше про правила проведення масових заходів необхідно мати для участі в масових заходах під час карантину читайте на сайті https://bit.ly/2ZiNSmu.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська