Провели засідання обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

У Тернопільській ОДА провели засідання на якому розглянули пропозиції щодо рішення обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. Перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук ознайомив присутніх із прийнятим розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 липня 2021 року №466 Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 20 грудня 2018 року № 945-од та повідомив про внесення змін до складу обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

– Ця тема є важливою для нашої області, особливо в умовах війни на Сході. Тому сьогодні ми детально ознайомилися і розглянули усі аспекти, можливості й перспективи альтернативної (невійськової) служби. Думаю, що це засідання допоможе вирішити ключові напрямки роботи та розвитку такого виду служби, – зазначив Ігор Дем’янчук.

Також на порядку денному розглянули питання про припинення проходження альтернативної (невійськової) служби у липні – серпні 2021 року, доповідав Ясіновський Василь – директор департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту Населення та взаємодії з правоохоронними органами ТОДА.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська