Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік заслухано на спільних засіданнях комісій Тернопільської обласної ради

У четвер, 21 січня 2021 року, проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік заслухано на спільних засіданнях 8 комісій Тернопільської обласної ради.

Представлення проєкту Програми на засіданнях постійних комісій здійснювала директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник спільно з керівниками галузевих структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Програма підготовлена на основі аналізу розвитку області за попередній період та визначає цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку та прогнозні показники на 2021 рік, а також заходи, спрямовані на забезпечення необхідних умов для економічного зростання та соціального добробуту громадян», – зазначила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Галина Воляник.

Крім того, це один із інструментів впровадження Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки та плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках, тому її цілі, завдання та заходи узгоджені та базуються на пріоритетних стратегічних напрямках:

– розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення;

– підвищення конкурентоспроможності регіону;

– розвиток сільських територій.

За результатами обговорення рекомендовано проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік винести на розгляд чергової сесії Тернопільської обласної ради.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська