ПриватБанк припинив обмін готівкової валюти в касах

ПриватБанк переводить валютообмін в онлайн на час припинення міжнародного авіасполучення.

Про це повідомили в пресслужбі банку.

«З 18 березня ПриватБанк проводитиме валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в банку, пріоритет онлайн валютообмінних операцій вводиться задля безпеки клієнтів у період карантинних заходів проти коронавірусу та до моменту відновлення міжнародного авіасполучення та поставок в Україну валютних банкнот зз-за кордону.

«Готівкову валюту у касах ПриватБанку без обмежень зможуть отримати власники валютних депозитів, строк дії яких завершується, за попереднім замовленням валютних коштів», – наголосили в банку.

Будь-які операції з готівковою гривнею як в касах банку, так і мережі банкоматів, проводяться у звичайному режимі.

Першим через ажіотаж припинив продаж і видачу готівкових доларів Альфа-Банк. «У зв’язку з підвищеним попитом на готівкову валюту і обмеженим постачанням в Україну банкнот готівкової валюти, продаж готівкової валюти в усіх відділеннях банку тимчасово припинено», – зазначали у банку.

За даними Нацбанку, нестача готівкової валюти в касах банків спричинена підвищенням попиту населення та припиненням авіаперевезень через карантинні заходи.

Заступник голови НБУ Олег Чурій повідомив, що за останній тиждень населення купила на готівковому валютному ринку $300 млн.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська