Районна лікарня на Тернопільщині готова до епідемії коронавірусу (фото)

У місті Підгайці, що на Тернопільщині, у районній лікарні розповіли про готовність до пандемії коронавірусу.

Для спростовання усіх міфів, що сьогодні роздувають в соціальних мережах стосовно готовності Підгаєцької районної лікарні.

Голова Підгаєцької РДА Дуда Г. Б. та головний лікар Підгаєцької районної лікарні Кушнір І. Б. з радістю погодились розповісти та показати наскільки готові до протидії пандемії коронавірусу в районі. На сьогодні усі гілки місцевої влади інтенсивно працюють для того щоб прийняти виклики пандемії.

Ігор Богданович особисто роз’яснив та ознайомив з готовністю лікарні.

На сьогодні вже підготовлено 30 ліжкомісць в одному зі відділень лікарні. Підготовлено також ізолятор, що дозволить у випадку підтвердження вірусної хвороби ізолювати пацієнта.

Для виявлення «коронавірусу» закуплені спеціальні мазки, розшифровку яких будуть робити в Тернополі. Наявність їх також демонструють!

Апарати штучної вентиляції легенів є в наявності 4 штуки у відділення реанімації (+1 у надзвичайні ситуації готові взяти з пологового відділення). До слова, реанімаційне відділення та інші відділення відремонтовані та пристосовані для європейської людини: гарні туалети; тепла, холодна вода. Побачене заспокоює!

Головний лікар, розуміючи що наближається, вже закупив для персоналу лікарні: хірургічні маски, респіратори, костюми біозахисту, стерильні рукавиці. Продовжують замовляти щоб забезпечити персонал усім необхідним для масового надходження пацієнтів.

Будуть вдячні за будь-яку допомогу волонтерів у забезпеченні засобами персонального захисту персоналу та спецобладнанням.

Від головного лікаря прохання та застереження до усіх жителів району – ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИНУ! САМОІЗОЛЮВАТИСЬ ТА БЕЗ ПОТРЕБ ЛИШНІЙ РАЗ НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ!


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська