Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Санкар з Тернопільщини став срібним призером на етапі Кубка націй з санного спорту.

Санкар Андрій Мандзій став срібним призером на етапі Кубка націй з санного спорту.
Перший етап Кубка світу з санного спорту-2023 проходив 7 та 8 січня в латвійській Сігулді. Українські санкарі – представник Тернопілля, кременчанин Андрій Мандзій і львів’янин Антон Дукач, виступаючи в одиночних санях, фінішували на 9-му та 12-му місці відповідно, – повідомляє Tribuna.com.
Відтак, наш земляк, показавши дев’ятий результат, увійшов до топ-10 Кубку світу. Таким чином, Мандзій оновив найкращий результат для України щонайменше за 13 років.
Починаючи з сезону 2009/10, жоден український санкар не фінішував у топ-10. До речі, у першому заїзді Андрій показав шостий результат.
Також в естафеті команда України у складі львів’янки Стецків Олени, кремечанина Мандзія Андрія, екіпажу кременчанина Гой Ігоря, львів’янина Левковича Ростислава посіла шосте місце, – повідомляє на своїй сторінці у соцмережах президент Федерації санного спорту України Анатолій Малищик.