Сергій Надал привітав працівників тернопільських дошкільних навчальних закладів з професійним святом

27 вересня в Україні відзначають загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників». З професійним святом працівників дитячих садочків Тернополя привітав і нагородив почесними відзнаками міський голова Сергій Надал.

«День працівника дошкільної освіти – це свято, яке об’єднує багатьох людей: вихователів, психологів, нянь, медсестер, методистів, кухарів, і усі ви, як янголи, даруєте все своє життя дітям. Ваше покликання служити дітям. Ваша праця – це не просто робота, це – місія. Саме ви прививаєте наймолодшим тернополянам основи людяності, порядності, перші знання, створюєте фундамент їхнього майбутнього, – повідомляє міський голова. – Окремо хочу подякувати працівникам тернопільських дитячих садочків за їх мужність та відданість своїй роботі. Жодні «червоні зони» не змогли залякати наших вихователів, змусити їх закрити двері садочків перед їх дітьми. Ви справжні Освітяни з великої букви. Бажаю вам щастя, добробуту та натхненням, в оселях ваших нехай панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача».

 

 


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська