Сергій Надал запрошує відзначити день міста Тернополя онлайн

Цьогоріч 28 серпня будемо святкувати ювілейну дату нашого рідного, улюбленого і найкращого міста Тернополя – 480 років, – написав на своїй сторінці у фейсбуку міський голова Тернополя Сергій Надал.
На жителів і гостей міста чекає насичена програма святкувань, однак епідемія коронавірусу вносить свої корективи. Щодня кількість хворих зростає. І зараз, як ніколи, ми маємо попіклуватися, подбати про людей поважного віку і тих тернополян, які мають хронічні захворювання. Для них хвороба украй небезпечна – вони можуть втратити здоров’я та життя.
“Я закликаю Вас приєднуватися до святкування онлайн. Ви зможете відзначити цей день у своєму сімейному колі, спостерігаючи за святковими заходами через соціальні мережі або в ефірі місцевих телеканалів. Маємо усіма силами стримувати поширення епідемії. Маємо подбати про наших рідних, які є вразливими до вірусу. Маємо разом пережити цей складний для нашого міста і країни час”, – зазначив Сергій Надал.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська