Сергій Притула із дружиною мріють про третю спільну дитину

Всього 4 місяці тому у Сергія Притули і Катерини Сопельник народилася дочка Стефанія, але зіркова пара вже будує плани на поповнення в родині. Шоумен розповів, що хоче дати дружині відпочити і відновитися, а потім пара має повернутися в пологовий.

Популярний телеведучий, шоумен Сергій Притула в ефірі програми “Світське життя” зізнався Катерині Осадчій, що разом з дружиною Катериною Сопельник мріє про поповнення в сім’ї. Зірка розповів, що ще на виписці з пологового будинку вони з дружиною пообіцяли повернутися за ще одним малюком. Зазначимо, зараз зіркова пара виховує двох дочок – трирічну Соломію і новонароджену Стефанію. У ведучого також є 12-річний син від попереднього шлюбу, який проживає з колишньою дружиною зірки Юлією Притулою (Андрійчук). Зараз Притула заявляє, що він з дружиною “категорично “за” те, щоб в їхньому будинку було якомога більше дитячого сміху, тому закохані мають намір народжувати ще. При цьому зірка зазначив, що в планах пари присвятити час відновленню Катерини. Крім того, зіркова дружина шоумена хоче “подивитися світ” і якомога швидше повернутися до роботи.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська