Сергій Притула передав медикам Тернопільщини захисні костюми (фото)

250 захисних костюмів для медиків Тернопільщини передав шоумен та телеведучий уродженець Тернопілля – Сергій Притула. 

Спільна ініціатива Сергія Притули та волонтерів: медикам Тернопільщини передано 250 захисних костюмів вищого ступеня захисту.

Сергій Притула спільно із волонтерами та друзями з м. Тернопіль долучилися до протидії епідемії коронавірусу в Тернопільській області .
У вигляді благодійної допомоги вони надали 250 захисних високотехнологічних костюми – вартістю 246 000 гривень – для працівників медичних закладів, які працюють із пацієнтами, що захворіли або мають підозру на COVID-19.
Костюми відповідають Європейським стандартам cen/cenelec для подолання кризи COVID-19  ДСТУ EN 14126 Одяг захисний. захист від інфекційних агентів. вимоги до експлуатаційних характеристик і методи випробування.

По 50 таких костюмів отримали медики  КНП «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької райради, КНП «Збаразький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Збаразької райради, КНП «Почаївська районна комунальна лікарня» Кременецької райради та КНП «Шумська центральна районна лікарня» Шумської райради.

Працівники КНП «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської райради та підстанції КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської облради м. Бережани отримали по 25 захисних високотехнологічних костюми.

Медики висловлюють щиру подяку та вдячність за розуміння складності роботи медпрацівників, а також важливості їх захисту у непростий час епідситуації в області.

Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації дякує Сергію Притулі та усім небайдужим, котрі знаходять можливість допомогти медикам та долучаються, роблячи свій внесок у перемогу над епідемією як в області, так і в Україні!

Додамо, що український телеведучий, шоумен і волонтер Сергій Притула оголосив благодійний збір грошей для закупівлі захисних костюмів українським медикам наприкінці березня. Це перший такий проект, метою якого є придбання захисного спецодягу для медичних працівників. Для Сергія Притули волонтерство є пріоритетним.

В тому числі й забезпечення медиків засобами індивідуального захисту для протидії коронавірусу.
Підкреслимо, що у нього таких ініціатив з кожним днем стає ще більше.
Збори коштів проводить на інтернет-платформі Patreon, завдяки їй можливо отримувати фінансову допомогу з будь-якої точки світу.

 


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська