Сфера відкритих даних Тернополя відтепер регламентується окремим Положенням

Днями на засіданні виконавчого комітету було затверджене Положення про набори даних Тернопільської міської ради. Відтепер цей документ регламентує всю сферу відкритих даних громади, адже у ньому розписані загальні вимоги до наборів даних, які оприлюднюються, перелік наборів даних та відповідальних розпорядників.

«Впродовж останніх років Тернопільська міська рада активно працювала у сфері розвитку відкритих даних, завдяки чому була удостоєна найвищої загальноукраїнської відзнаки – «Open Data City Award». Ми щодня продовжуємо роботу над відкритими даними, щоб на їх основі створювати зручні сервіси для жителів нашої громади. Також міська рада спільно з громадськістю провела чимало заходів – Open Data Hackathon, Open Data Campus, різноманітні навчання, місто приєдналося до Міжнародної хартії відкритих даних. І всі ці кроки зроблені з метою якіснішої роботи в сфері відкритих даних».

До слова, затвердженим Положенням передбачено оприлюднення майже 90 наборів відкритих даних. Також у ньому ідеться про Портал відкритих даних Тернопільської міської ради, який планується впровадити в рамках тристороннього меморандуму про співпрацю, що був підписаний між  Міністерством цифрової трансформації, Фондом «Євразія» та міською радою.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська