Шахрайка винесла з квартири 81-річної жительки Тернополя 32 тис. грн та золоті прикраси

Впустивши до квартири невідому жінку, 81-річна жителька Тернополя втратила 32 тисячі гривень, 200 американських доларів, 800 польських злотих та десять найменувань ювелірних прикрас.

«Зі слів жінки, до неї приходила співробітниця соціальної служби, обміняла всі її заощадження  на нові купюри, проте ці гроші виявилися несправжніми. Також спритна злодійка встигла прихопити золоті вироби пенсіонерки. Загальна сума збитків встановлюється», – розповіли у пресслужбі поліції області.

З’ясувалося, невідома зловмисниця, скориставшись довірою пенсіонерки, забрала в неї заощадження, переконуючи, що ці гроші перестають бути засобом платежу,  а в обігу  – нові купюри.

Старенька повірила незнайомці, адже чула новини про те, що з обігу вилучають банкноти старого взірця,  щоправда, не знала, що це стосується лише гривень, які введені в обіг до 2003 року.

Поліцейські звертаються до жителів краю бути вкрай обережними із такого роду «благодійниками», котрі приходять до вас додому із пропозиціями обміняти гроші. Найперше, не пускайте до помешкання незнайомців, хоч би що вони вам пропонували. Перш ніж «прийняти допомогу»  від таких осіб, краще порадьтеся з родичами, сусідами чи іншими людьми, яким довіряєте.

 

 

о.р.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська