Шестеро осіб звернулися із проханням про обсервацію в райцентрі на Тернопільщині

Шестеро осіб звернулося впродовж двох днів до міського голови Чорткова Володимира Шматька з проханням про обсервацію, аби запобігти поширенню коронавірусу.

Про це Володимир Шматько повідомив 22 березня в традиційному відеозверненні до чортківчан на сторінці міськради у фейсбуку  https://www.facebook.com/chortkiv.city.council/

За його словами, ці люди повернулися з країн Європи й почули про місцеву ініціативу облаштувати обсервацію в гуртожитку школи номер – 3. Мер міста подякував їм за свідоме ставлення до ситуації. Після консультацій із сімейними лікарями люди залишилися вдома на самоізоляції.

Володимир Шматько запевнив, що в разі наполегливого бажання обсервації, в Чорткові такі умови приїжджим забезпечать одразу на другий день після повернення додому. Якщо ж вони приймуть рішення про самоізоляцію, міський голова радить тримати контакти телефоном із сімейними лікарями.

Фото з інтернету.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська