Школи Тернополя готують до початку навчального року 1 вересня

Міський голова Тернополя Сергій Надал дав доручення, щоб 1 вересня усі школи міста були готові до початку навчального процесу. 

“Я вважаю, що діти мають навчатися у класах, у колективі, спілкуватися з ровесниками і вчителями. Я дякую вчителям, які виходили із ситуації під час карантину як могли і організовували дистанційне навчання.

Попереду ще місяць і я дуже сподіваюся, що Міністерство освіти і науки продумає як організувати навчальний процес з безпекою для здоров’я учнів. Діти не можуть постійно бути вдома самі. Батьки мають спокійно працювати і не думати як там дитина вдома сама.
 Навчання вдома може бути частиною освітнього процесу. Але залишити дитину в повній ізоляції від світу, від однолітків, не можна!
Я дав доручення управлінню освіти підготувати матеріально-технічну базу навчальних закладів до роботи у звичному режимі, звичайно, із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм, – відзначив міський голова Сергій Надал”.

 


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська