Нарешті, після довгих днів сумнівів та суперечок із собою, вдалося знайти сили та впевненість, щоб сходити на курси англійської, та зайнятися вивченням цієї мови. Однак, ось питання – яку школу англійської мови вибрати? Де будуть, наприклад, обізнані вчителі, що застосовують ефективні методики навчання? У процесі вибору та порівняння, може пропасти будь-яка мотивація. Для запобігання такого результату, експерти з Інгліш Прайм підібрали поради щодо легкого пошуку мовних шкіл у всіх містах України.
До чого треба придивитись, щоб правильно вибрати школу англійської мови?
Для найточнішого підбору можна слідкувати за рейтингом шкіл англійської мови. Вони завжди будуються з врахуванням низки конкретних умов. Оскільки сьогодні вибір курсів дуже великий, є можливість підібрати найбільш відповідний. Ось які умови вважаються справді важливими:
Відгуки колишніх та нових учнів
Кожен з нас сьогодні ознайомлюється з відгуками про школи в інтернеті, тому що ми схильні виявляти більше довіри думці реальних людей, ніж барвистим описам на сайтах самих шкіл і мовних центрів. Але часом відгуки на ту чи іншу школу можуть сильно суперечити один одному. То як же вибрати? Краще підібрати кілька курсів або шкіл, і на особистому досвіді перевірити реальність прочитаного.
Вибір викладача
Обрати варто того вчителя, який буде приємний у спілкуванні, а так само буде здатний надати студентам підтримку та відповісти на всі запитання. Крім того, можна вибрати комфортний спосіб навчання – цілком англійською, що дасть змогу частіше застосовувати отримані знання на практиці та легше розуміти мову на слух; або із застосуванням рідної мови, що дасть змогу легше розуміти англійську, особливо на початку навчання. Крім того, велику роль відіграє освіта вчителя.
Кількість одногрупників
Нерідко результативність уроків пов’язана безпосередньо з кількістю учнів в одній групі. Що менша група, то більше уваги приділяється в ній кожному студенту. Відповідно, чим група численніша, тим менше часу може приділити вчитель особисто кожному, але цей недолік може бути заповнений великою кількістю нових знайомих, з якими можна отримати більше мовної практики.
Наявність пробного уроку та його вартість
Це заняття може бути безкоштовним, або ж носити платну основу. Це чудовий шанс з’ясувати свої почуття від перебування наодинці з учителем або групою, оцінити схему та способи навчання обраної школи. Можна побувати на кількох пробних заняттях в різних закладах, щоб порівняти пропоновані умови викладання, і виходячи з цього зробити свій вибір.
Вибір розкладу занять
Не менш важливо вивчити розклад уроків у школі англійської мови. На сьогодні мовні курси пропонують найрізноманітніші графіки занять. Можна відвідувати їх у вихідні, але якщо майбутній студент має гнучкий графік роботи, можна вибирати ранкові уроки, або ж займатися англійською під час обіду, або увечері, після роботи.
Розташування школи
Воно матиме велике значення при підборі офлайн школи. Віддаленість від метро, розташування офісів школи або мовного центру, віддаленість від будинку або роботи, транспортна доступність і наявність паркінгу – всі ці фактори потрібно враховувати під час вибору мовних шкіл або курсів.
Програма навчання
Це може бути курс бізнес-англійської або якоїсь вузької спрямованості, наприклад, медичної. Не виключено, що вам потрібна школа англійської, що спеціалізується на розмовній мові, або вам потрібен курс граматики, де будуть розібрані часи та інші конструкції. Крім того, можна підібрати курси лексики, які в основному охоплять словниковий запас на обрані теми. Також варто з’ясувати чи видає заклад сертифікат після завершення навчання. Треба пам’ятати, що навіть серед найкращих шкіл англійської мови правильною буде лише одна – та, що відповідає цілям та потребам майбутнього учня.
Скільки коштує навчання та за який період
Основною умовою вважається вартість курсів. Вибір головним чином залежить від того, скільки студент готовий витратити, та які в нього наміри. Наприклад, завжди є можливість підібрати школу з низькою вартістю навчання, а можна зупинитися на курсах з носіями мови, які коштуватимуть дорожче. Є ще безліч шкіл англійської в середньому ціновому сегменті. Ось чому важливо заздалегідь прорахувати свій бюджет, і визначити суму, яку можна на це витратити.
Онлайн чи офлайн школа англійської?
Який же формат обирати – онлайн чи офлайн? Для початку треба визначитися з метою, зрозуміти, чому захотілося вивчати мову. Вже після цього встановити усі умови, які важливі під час вибору мовної школи або курсів. Далі варто переглянути школи вивчення англійської мови офлайн та онлайн. Наступним кроком може стати відвідування кількох пробних занять у різних школах. Лише після цього можна буде робити вибір. Найчастіше в мовних школах практикується не помісячна оплата занять, а відразу за весь курс, тому вибір варто робити дуже уважно. Онлайн школи та курси передбачають оплату за кожне заняття окремо, і це чудовий вибір для тих, хто не хоче вносити повну оплату за весь курс одразу. Також варто відразу уточнити умови повернення коштів.
Не варто зволікати, треба обрати школу для себе та почати нарешті освоювати англійську. Плюсів вивчення цієї мови багато, але одне можна сказати одразу – це несе користь у будь-якому віці, а зараз навчання стало ще доступнішим, тож відмовок практично не залишилося.
Мітки: англійська мова, школа