Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Школярі Тернопільщини висадили сіянці дуба та модрини

Вчора, 19 квітня, випускники навчальних закладів Тернопільщини висадили ліси у філіях Подільського лісового офісу.
Дев’ятикласники та одинадцятикласники Крупецького ліцею висадили сіянці дуба та модрини на ділянці площею 1 га у філії «Славутське лісове господарство» в рамках програми «Зелена країна». Кажуть, це буде ліс нової України – незламної і зеленої.  Випускники вірять, що через 20 років приведуть до висаджених дерев-незламності своїх дітей, передаючи цю традицію з покоління в покоління.
Флешмоб-акцію єднання та віри «Випускники—2024 року для майбутніх поколінь» проводять по всій Україні за ініціативи Асоціації професіоналів довкілля. Цей крок також спрямований на підтримку загальноєвропейської Зеленої Угоди напередодні Дня довкілля.
Сприяють у створенні лісів працівники лісових господарств ДП “Ліси України”. Вони підготували ділянки для залісненя, забезпечили школярів сіянцями, провели інструктаж з висадки та допомагали у всьому, щоб деревця гарно прижилися.

Джерело | Подільський лісовий офіс

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська