Сім променів світла на згадку про Героїв Небесної Сотні з Тернопільщини

У Тернополі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули у 2014 році під час Революції Гідності.
Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.
Так, священнослужителі, небайдужі жителі міста, військовослужбовці, представники влади та громадських організацій прийшли до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати їх подвиг хвилиною мовчання та запалити лампадки.
Розпочався мітинг-реквієм спільною молитвою.
Як зазначив заступник голови ОДА Віктор Устенко, серед Героїв цієї сотні 7 жителів Тернопільщини: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко, Тарас Слободян і Василь Аксенин. Вони боролися за свободу та незалежність України, та загинули з вірою в те, що їхня боротьба буде не марна.
Аби вшанувати їхню мужність, у Тернополі також підсвітили підніжжя пам’ятника Героїв Небесній Сотні 7 прожекторами. Кожен промінь, як символ загиблого Героя з Тернопільської області.
Пам’ятаймо тих, хто загинув за наше майбутнє!


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська